Blitz

 Breaking News

E dashura e Olsi Bylykut një repere e vërtetë! Edhe ju si aktori do të mbeteni gojëhapur

E dashura e Olsi Bylykut një repere e vërtetë! Edhe ju si aktori do të mbeteni gojëhapur
September 09
16:14 2019

Prej muajsh tashmë Olsi Bylyku dhe partnerja e tij Egla e kanë bërë publike lidhjen dhe po e jetojnë lirisht pa u fshehur nga mediat. Domosdoshmërisht edhe Olsi sa herë që jep tanimë intervista pyetet gjithnjë e më shumë për të dashurën e tij.

Për ju që ndoshta nuk e dini Egli, e dashura e Olsit ka shkruar pjesët më të bukura të teksteve të këngëve të tij. Gjithashtu, dhe në projektet e ardhshme që do të publikohen, do të shihet kontributi i saj.

Por ajo ka një talent të pazbuluar, di të repojë shumë mirë. Pak më parë ajo ka publikuar një video ku këndon këngën “Rio” të Ledri Vulës dhe aq mirë repon sa ka lënë gjëhapur edhe partnerin e saj.

Epo nëse edhe ajo i hyn repit, Olsi do ketë një kon kurrente të fortë./Blitz.al/

Share