Blitz

 Breaking News

Dua Lipa rikthehet në rrjete dhe çfarë rikthimi pale!

Dua Lipa rikthehet në rrjete dhe çfarë rikthimi pale!
October 23
11:23 2019

Dua Lipa kohët e fundit duket se është duke kaluar kohë të mirë, si në jetën personale ashtu dhe në atë profesionale. Ajo po punon për albumin e ri, që me siguri do të jetë si të gjithë prodhimet e tjera të Lipës, i shkëlqyer.

Por ndërkohë që ne presim lajme për albumin apo për ndonjë single të ri, Dua vendosi të marrë vendimin drastik në Instagram-in e saj pak ditë më parë dhe ka fshirë të gjitha postimet që ka bërë, deri tani.

E gjitha kjo duket se ka qenë një strategji e këngëtares, e cila sapo është rikthyer.

 

View this post on Instagram

 

Miss me?

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on


Dua ka publikuar në Instagram një video ku shfaqet mjaft seksi dhe në të shkruan “A ju mungova?”

Në postim Dua shfaqet e ulur në një karrige dhe me muzikë në sfond. Flokët e saj:  një mix midis biondes dhe brunes!

Pra le të themri se rikthimi i Dua Lipas në rrjete sociale ja vlen me plot kuptimin e fjalës!/Blitz.al/

Share