Blitz

 Breaking News

Dj Sardi jo më single, zbulohet lidhja e dashurisë!

Dj Sardi jo më single, zbulohet lidhja e dashurisë!
January 13
08:56 2020

Agjenti 00Thumb ka sjellë disa lajme ekskluzive mbrëmjen e sotme në “ThumbON” në RTV Ora,  dhe sigurisht që të rejat nga jeta personale e personazheve të njohur nuk kishin si të mungonin.

Njëri ndër to ka qenë për një nga meshkujt më të dashur nga femrat shqiptare si edhe një prej deejay-ve më të kërkuar në jetën e natës në Tiranë e jo vetëm.

View this post on Instagram

👀🌖

A post shared by DJ SARDI (@sardi.shehu) on

Agjenti i ThumbON ka thënë ekskluvisht për emisonin se Dj Sardi prej disa kohësh është në një lidhje, i dashuruar “kokë e këmbë”

E dashura e Sardit nuk është personazh publik ndaj edhe Agjenti, edhe pse e ka parë çiftin shpesh herë pranë njeri-tjetrit,  madje ka mësuar dhe identitetin e vajzës që i ka marrë zemrën Sardit, nuk e zbulon publikisht, të paktën momentalisht.

View this post on Instagram

• L I V E B Y T H E S U N 🌞 •

A post shared by DJ SARDI (@sardi.shehu) on

Presim se çfarë të rejash do të sjellë për publikun të dielën që vjen Agjenti 00Thumb!

Share