Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Diell, qiell, Maldive dhe një puthje e zjarrtë! Elita dhe Gjiko janë gjithçka do donim të ishim!

Diell, qiell, Maldive dhe një puthje e zjarrtë! Elita dhe Gjiko janë gjithçka do donim të ishim!
January 13
21:15 2018

Elita Rudi dhe Gjiko janë ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Që nga momenti që e pranuan publikisht lidhjen, ata e shprehin në mënyrat nga më të ndryshmet se e duan shumë njëri-tjetrin.

Aktualisht çifti është duke shijuar disa ditë pushimi në Maldive, duke shijuar bukuritë e vendit e njëkohësisht duke përditësuar edhe fotot në rrjete sociale. Pak më parë moderatorja ka publikuar një foto shumë të bukur të një puthjeje të zjarrtë të saj dhe Gjikos. Në krahët e të dashurit, në vendin ideal për të kaluar ditë pushimi e me shkëlqimin e diellit që duket sikur mbështet dashurinë, Elita dhe Gjiko duken shumë të lumtur!

” My zhuga”- shkruan Elita bashkangjitur fotos./Blitz.al/

Komento
Shperndaje