Blitz

 Breaking News

Diçka po zihet! Noizy dhe Era Istrefi së shpejti me një bashkëpunim?

Diçka po zihet! Noizy dhe Era Istrefi së shpejti me një bashkëpunim?
June 21
16:32 2019

Diçka po zihet mes Noizy-t dhe Era Istrefit! Kjo është pak, por e sigurt!

Me siguri, këngëtarja dhe reperi  janë përpjekur ta mbajnë të fshehtë një gjë të tillë, nuk në një kohë ku informacioni rrjedh shumë shpejt, duket se nuk ja kanë dalë dot.

Një fan page i Noizy-t në Instagram ka publikuar sëfundmi disa foto dhe video ku shfaqen të dy artistët në studion e regjistrimit të Noizy-t.

“Noizy ft. Era Istrefi”- shkruhet në mbishkrimin e videos së postuar, duke na dhënë të gjitha “sinjalet” për një bashkëpunim muzikor mes tyre.

Nuk e dimë çfarë fshihet realisht pas pamjeve të publikuara, por ne na pëlqen të mendojmë se po gatuhet një hit!/Blitz.al/

 

 

View this post on Instagram

 

@noizy ft @eraistrefi Video+Photo #ComingSonn

A post shared by N O I Z Y 👑OTR👑 (@no1zy._) on

Share