Blitz

 Breaking News

Del video e bllokimit në ashensor, Niko Komani në gjendje të rëndë

Del video e bllokimit në ashensor, Niko Komani në gjendje të rëndë
November 11
14:19 2019

Pas promos së publikuar në mediat sociale, mbrëmjen e djeshme është publikuar kamera e fshehtë e radhës nga “ThumbON” në ekranin e “Ora News”.

Ronaldo Sharka, gazetari i “ThumbON” fton Nikon për intervistë, lënë ditën dhe orarin e takimit, Ronaldo i mikrofonuar dhe me operatorin me vete i thotë Nikos kur e takon se sapo kishin mbaruar xhirimet e një tjetër interviste dhe ishin gati për intervistën me Nikon. Pasi gazetari shoqëron stilistin e njohur në ashensor, sigurohet që ky i fundit futet brenda i thotë Nikos të shkojë tek zyrat sepse Ronaldos dhe operatorit i duhet të lëvizin deri tek makina se kanë harruar diçka. Këtu nis aksioni, për të parë fundin ndiqni videon e plotë:

Share