Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çudia e radhës nga Kardashian: Kylie Jenner është shtatzënë!

Çudia e radhës nga Kardashian: Kylie Jenner është shtatzënë!
September 23
09:19 2017

Familja Kardashian  do të ketë tashmë edhe një tjetër fëmijë të vogël pranë saj.

Bukuroshja Kylie Jenner ka shprehur dëshirën e saj që të bëhet nënë në një moshë të re. Duket se ajo e ka realizuar këtë sepse ndodhet në muajin e pestë  të shtatëzanisë. Babai i fëmijës flitet  se është Travis Scott. Mediat e huaja kane shkruar sot se ajo do të lindë në muajin janar.

Kylie nuk ka nguruar të na tregojë një foto ku shfaqet mjaft e lumtur me barkun e saj që tashme ka marre formën e rrumbullaktë.

 

Çudira të tilla janë të zakonshme për familjen Kardashian edhe pse ky lajm në fakt erdhi surprizë për të gjithë duke qenë se Kylie dukej se nuk e kishte marrë shumë seriozisht idhjen e saj me Scott, por ja ku jemi…/Blitz.al/

Komento
Shperndaje