Blitz

 Breaking News

Çmendet Elton Ilirjani, poston foto +18 dhe thumbon Ilir Metën

Çmendet Elton Ilirjani, poston foto +18 dhe thumbon Ilir Metën
February 25
20:03 2020

Elton Ilirjani fillimisht u njoh si biznesmeni që doli hapur për preferencat e tij homoseksuale.

Më pas u puth me një mashkull në ekran duke thyer tabutë.

Më pas postoi foto me të pasme nudo duke përshëndetur politikanët.

Pak orë më parë, biznesmeni gay nga Tepelena ka postuar sërish foto me të pasme nudo, i cili nëpërmjet disa postimeve thumbon Ilir Metën i cili ka bërë thirrje për protestë në datën 2 mars të këtij viti.

Share