Blitz

 Breaking News

Çifti i njohur pas 8 vitesh i jep fund lidhjes! Arsyeja: Distanca!

Çifti i njohur pas 8 vitesh i jep fund lidhjes! Arsyeja: Distanca!
January 17
14:23 2020

 

Çifti i njohur i showbizit, Vanessa Hudgens dhe Austin Butler i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Dyshja ishte në një lidhje prej tetë vitesh por duket se gjithçka mes tyre ka përfunduar!

PORTO CERVO, ITALY – AUGUST 09: Vanessa Hudgens and Austin Butler attend the dinner at the Unicef Summer Gala Presented by Luisaviaroma at on August 09, 2019 in Porto Cervo, Italy. (Photo by Jacopo Raule/Getty Images for Luisaviaroma)

Mediat e huaja shkruajnë se shkak për ndarjen e tyre është bërë distanca.

Fansat dyshuan për ndarjen e çiftit në mbrëmjen e endërrimit të viteve dhe për Krishtlindje pasi ata nuk u panë së bashku duke festuar.

“Vanessa dhe Austin po xhirojnë në dy kontinente të ndryshme dhe distanca ka ndikuar. Gjërat kanë përfunduar paqësisht dhe dyshja vazhdojnë të kenë respekt për njëri-tjetrin”, është shprehur një burim për “E!News”.

Aktorja e “Bad Boys for Life”, 31-vjeçare, dhe aktori i “Once Upon a Time… in Hollywood”, 28-vjeç, njoftuan romancën e tyre në vitin 2011.

Share