Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Çfarë po ndodh mes Çiljeta Xhilagës dhe Alban Hoxhës? Jua tregojnë këto 2 foto

Çfarë po ndodh mes Çiljeta Xhilagës dhe Alban Hoxhës? Jua tregojnë këto 2 foto
September 12
08:29 2019

Prej kohës në media, diskutohet për marrëdhënien mes Çiljeta Xhilagës dhe Albana Hoxhës. U ndanë, më pas u panë sërish bashkë, pastaj u zhdukën një farë kohe, ndërsa tani u rikthyen sikur asgjë të mos kishte ndodhur. Ndoshta vërtet s’ka ndodhur asgjë gjatë gjithë kësaj kohe.

Gjithsesi, këto mbeten aludime, por një të vërtetë të madhe e dimë: ditën e djeshme ishin bashkë. Këta na e treguan ata duke publikuar këto 2 foto.

Pra siç duket, është i njëjti vend fotoje, e njëjta makinë me të njëjtën targë, dhe ata kanë qenë fotografët e njëri-tjetrit. Së fundmi, ata shkëmbyen dhe komente në një video të Çiljetës, që në fakt tashmë këngëtarja i ka fshirë. Tani në përfundime dilni vetë…/Blitz.al/

 

Share