Blitz

 Breaking News

Çfarë??? Arbenita harron Feron dhe puthet me një tjetër mashkull!

Çfarë??? Arbenita harron Feron dhe puthet me një tjetër mashkull!
January 17
14:28 2020

Ok ok, le mos t’a bëjmë kaq dramatike sepse sigurisht nuk është për t’u bërë kaq dramatike por kur pash videon ai titull lajmi më erdhi në mendje sepse çdo ditë apo javë në show biz-in shqiptar plas ndonjë bombë, si jashtë shtetit.

Pas ndarjes nga Fero, Arbenita Ismajli është bërë ditën e sotme fokusi i mediave pasi “Vipat e bllokut” kanë publikuar një video teksa modelja e njohur, tashmë ish e dashura e Feros shihet duke u puthur me një tjetër mashkull, indetiti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Ajo çfarë nuk dihet është fakti se, kjo video është realizuar para apo pas lidhjes-ndarjes nga Fero, gjithësesi në çfarë kohërash po jetojmë.

Share