Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Buzëkuqi i Gagës në buzët e Bradley Cooper- kjo foto po ngre sërish dyshimet

Buzëkuqi i Gagës në buzët e Bradley Cooper- kjo foto po ngre sërish dyshimet
March 02
17:35 2019

Romancë aktorësh apo romancë e vërtetë? Kjo është dilema që shoëbizi po përjeton për Bradley Cooper dhe Lady Gaga. Që nga performanca në natën e “Oscars” të këngës “Shalloë”, fansat e kanë të vështirë të besojnë se nuk ka një kimi apo lidhje mes tyre.

Së fundmi, një foto ka ringritur sërish dyshimet. Gaga dhe Bradley shfaqen pranë njëri-tjetrin, por në buzët e aktorit ka një njollë buzëkuqi që është i njëjtë me ngjyrën që Gaga ka të vendosur. Rastësi?

Edhe pse Gaga u shpreh në një intervistë se mes tyre ishte aktrim dhe qëllimi ishte pikërisht që të hynin në personazhet e këngës dhe të dukej si romancë. Më pas, copëza të vogla si “unfolloë” i partneres së Bradley-t, Irina Shayk apo foto nga eventi po mundohen të plotësojnë puzzle-in e marrëdhënies së tyre.
/Blitz.al/

Komento
Shperndaje