Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bradley Cooper dhe Irina Shayk sërish në telashe! Ç’po ndodh me ta?

Bradley Cooper dhe Irina Shayk sërish në telashe! Ç’po ndodh me ta?
June 03
22:41 2019

Irina Shayk dhe Bradley Cooper u përfol se filluan të kishin probleme në marrëdhënien e tyre, pasi u përfol se mes Bradley dhe Lady Gagas kishte nisur një romancë në filmin “ A star is born!”

Por çifti tregoi se çdo gjë ishte në rregull në atë kohë: mohuan ndarjen, dolën bashkë në publik dhe dukeshin të lumtur.

Tashmë duket se problemet kanë filluar sërish dhe marrëdhënia e tyre është në një fazë delikate.  Burime pranë çiftit kanē rrëfyer se asnjëri prej tyre nuk është i lumtur dhe dyshja që është bashkë që prej 2015-tës po përpiqet ta bëjë marrëdhënien të funksionojë për hir të vajzës, por gjërat nuk po shkojnë fare mirë.

Nga martesa ata kanë një vajzë të quajtur Leaz/blitz.al/

Komento
Shperndaje