Blitz

 Breaking News

Bie alarmi në rezidencën e këngëtares së njohur, të gjithë autoritetet në levizje!

Bie alarmi në rezidencën e këngëtares së njohur, të gjithë autoritetet në levizje!
August 14
14:21 2018

 

Mjaftoi vetëm një problem teknik në sistemin e alarmit që autoritetet policore të gjendeshin menjëhrë në kodrat e Hollywood-it. Alarmi në rezidencën e Rihanna-s u prish dhe ky fakt alarmoi fqinjët përreth.

Ata lajmëruan menjëherë autoritetet përkatëse duke menduar se dikush po tentonte të hynte me dhunë.  Rihanna nuk gjendej në shtëpi në ato momente kur forca të armatosura të policisë dhe helikopterë u gjendën në banesën e saj.

Kujtojmë se javë më parë në një nga shtëpitë e saj u arrestua një individ i panjohur i cili kishte hyrë me dhunë duke pretenduar marrëdhënie seksuale nga këngëtarja.

Share