Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Beyonce dhe Jay Z ndajnë momentet e tyre intime me gjithë botën! Publikohen foto të nxehta të çiftit

Beyonce dhe Jay Z ndajnë momentet e tyre intime me gjithë botën! Publikohen foto të nxehta të çiftit
June 12
19:35 2018

Beyonce dhe Jay Z kanë qenë gjithnjë një nga çiftet më të komentuar dhe të pëlqyer të Hollywood-it. Prej ditësh është shkruar shumë në media për dasmën e dytë të çiftit, e cila u bë publike në po të njëjtën kohë që dyshja e njohur nisi turneun e tyre më të ri “On The Run II” në Cardiff.

Por duket se qëllimi i Beyonce dhe JayZ është që gjatë gjithë kësaj kohe të befasojnë publikun. Së fundi  dyshja e këngëtarëve kanë nxjerrë në shitje një libër në të cilin janë përfshirë foto intime të çiftit, shkrepje të papublikuara më parë.

Si për shembull: një foto ku të dy janë shtrirë në krevat pa asnjë rrobë në trup dhe kanë të mbuluara me duar zonat intime. Apo një tjetër ku Jay Z pi një puro në shtrat ndërkohë që Bey lexon një revistë në një pozicion që nxjerr në pah format e të pasmeve të saj. Libri tregon historinë e tyre muzikore, përgatitjet për turne dhe momentet shumë intime të martesës por pjesët më interesante janë fotografitë./Blitz.al/

 

#JayZ x #Beyonce for #OTRII tour book

A post shared by Hip Hop N More (@hiphopnmore) on

I’m SHOOK….

A post shared by Beyoncé Giselle Knowles Carter (@beybsasha) on

Komento
Shperndaje