Blitz

 Breaking News

Bëri ç’bëri, Loredana harroi Mozzik-un dhe u lidh me një tjetër mashkull?!

Bëri ç’bëri, Loredana harroi Mozzik-un dhe u lidh me një tjetër mashkull?!
January 16
16:49 2020

Okay, nuk duam t’ju bombarjdojmë sërish me lajmet që kanë pothuajse një vit që qarkullojnë për çiftin tashmë të ndarë, Mozzik-Loredana.

Agjenti 00Thumb tha pak kohë më parë se e gjitha kjo ndarje është strategji marketingu megjithëse këtë ende s’dimë t’a themi pooor ama nëse është e tillë, Loredana duhet të shpallet fituese për këtë marketing të mirë dhe të punësohet në ndonjë kompani prestigjoze.

Së fundmi rap-artistja ka publikuar një foto ku shihet të ketë bashkuar duart me një tjetër mashkull. Çuni i dajes? Sigurisht që jo!

Share