Blitz

 Breaking News

Aurela Hoxha solli versionin e saj të “Victoria’s Secret Angels” me modelet shqiptare!

Aurela Hoxha solli versionin e saj të “Victoria’s Secret Angels” me modelet shqiptare!
August 03
13:11 2019

Pak ditë më parë, “Victoria’s Secret” lajmëroi se nuk do të organizojë sfilatën më të njohur të vitit. Por për ne, kjo nuk përbën problem, pasi Aurela Hoxha ditën e djeshme solli versionin e saj të sfilatës së ëngjëjve me modelet shqiptare.

Për lançimin e linjës së saj të re të rrobave të banjos, Aurela organizoi sfilatën në Barcelonë, ku modele kishte zgjedhur ato më të mirat shqiptare, si: Oriola Marashi, Elena Lika, Dorina Gegiçi, Alesia Noka, Anada Nikollari etj. Mjafton të shihni fotot dhe videot në rrjetet sociale për të kuptuar të gjithë konceptin.

E si të mos mjaftonte, Aurela e përmbyll gjithçka me këtë video:

View this post on Instagram

Got that Angel Energy @aurelahoxhaswim 👼🏼💕

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

/Blitz.al/

Share