Blitz

 Breaking News

Armina dhe Rezarta lënë pas mëritë, shihen të përqafohen në publik!

Armina dhe Rezarta lënë pas mëritë, shihen të përqafohen në publik!
November 21
15:01 2019

Me siguri të gjithë e mbani mend përplasjen virtuale mes familjes Berisha-Hoxha.

Shkak u bë një postim i ish Kryeministrit Sali Berisha ku akuzonte Ermal Hoxhën, bashkëshortin e Rezartës si narkotrafikant. Rezarta nga ana tjetër iu kundër përgjigj duke i thënë të merrej me djalin e vetë, Shkëlzen Berishën. Shkëlzeni deklaroi se do t’a ndiqte çështjen në gjykatë por tashmë duket se gjërat janë rregulluar mes dy familjeve.

Mbrëmjen e djeshme në premierën e komedisë “Falco”, Rezarta e cila shoqërohej nga bashkëshorti, Ermal Hoxha është fotografuar nga Blitz.al në shoqërinë e Armina Mevlanit, të fejuarën e Shkëlzenit. Dy bukuroshet e show-biz-it qëndruan për disa çaste pranë njera-tjetrës dhe gjithçka duket se shkoi për mrekulli, biseda e perqafime.

Share