Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Anxhelina deshi që ta bënim “meme” dhe ja ku po ja plotësojmë dëshirën!

Anxhelina deshi që ta bënim “meme” dhe ja ku po ja plotësojmë dëshirën!
January 11
18:55 2019

Shumë faqe shqiptare shpesh marrin foto të ndryshme të artistëve dhe i shndërrojnë në “meme” duke bërë kështu që në rrjete sociale të plasin shakatë. Por së fundmi ka dalë në modë që personazhet vetë fotot e tyre i shndërrojnë në meme.

Një prej tyre ishte Enca dhe duke marrë shkak prej saj ne zhvilluam një artikull ku disa nga fotot që këngëtarja publikonte në rrjete sociale i shoqëruam me nga një koment (lexo këtu).

Po të njëjtën gjë ka bërë edhe Anxhelina Hadërgjonaj duke u kërkuar ndjekësve të saj që të merrnin fotot dhe t’i shndërronin në meme ndërkohë që ato më të bukurat do i publikonte edhe ajo vetë.

Duke marr shkas prej saj edhe ne realizuam meme-t tona me disa prej fotove që këngëtarja ka në profilin e saj në instagram./Blitz.al/

Komento
Shperndaje