Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Anxhela Martini sapo tha që do të ndahet së shpejti nga bashkëshorti?

Anxhela Martini sapo tha që do të ndahet së shpejti nga bashkëshorti?
November 18
16:01 2019

Tani të gjithë vëmendjen këtu sepse Anxhela Martini na konfuzoi pak me deklaratën e fundit!

E pyetur së fundmi nga gazetari Ronaldo Sharka për emisonin “ThumbON”, lidhur me bashkëshortin Dragos Savulescu dhe ecurinë e marrëdhënies së tyre, Anxhela sikur paralajmëri se do të ndahet së shpejti.

Gazetari: Bashkëshorti sot të shoqëron?

Anxhela: Kjo është sekret (qesh). Do më shoqëroj, edhe pak! Duke lënë të kuptohet se martesës së tyre po i vjen fundi. Më pas, tek gazetari e pyet sërish nëse janë bashkë dhe të lumtur, Anxhela e konfirmon. Anxhela Martini dhe bashkëshorti i saj miliarder Dragos Savulescu janë komentuar shumë së fundmi për një divorc. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre në dhjetor të vitit 2017. Meri Shehu, astrologe e njohur tha pak kohë më parë në një intervistë për “Jo vetëm modë” se martesa e Anxhelas do të përfundonte në divorc.

Shikoni videon e plotë më poshtë!

Share