Blitz

 Breaking News

Ameli fillon për herë të parë kopshtin, Miriam Cani emocionin me postimin e saj…

Ameli fillon për herë të parë kopshtin, Miriam Cani emocionin me postimin e saj…
August 23
14:50 2018

Miram Cani dhe Alban Skënderaj kanë treguar gjithmonë nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale kujdesin ndaj vajzës së tyre dhe madje i kanë kushtuar edhe një këngë.

Sot për ta  është një ditë e vaçantë pasi Ameli nis për herë të parë kopështin. Emocionet për fillimin e kopshtit të Amelit e ka treguar mamaja e saj Miriami e cila ka publikuar në rrjetin e saj Instagram një foto bashkë me vajzën e saj.

“Dita jonë e parë në Kopësht . Emocionet e mia nisën shumë ditë e javë më parë ndërkohë që

Ameli sot ishte totalisht e relaksuar dhe e lumtur pa masë. Fillim të mbarë të gjithë fëmijëve”,-ka shkruar këngëtarja bashkangjitur fotos.

Mesa duket dëshira e Amelit për të shkuar drejt dijes dhe jetës sociale qenka shumë herë më e madhe se ajo e Miriamit kur ishte në moshën e të bijës./Blitz.al/

 

Share