Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Almeda Abazi thyen “mitin” e shtatzënisë! Ndryshon tërësisht look dhe duket thjesht wow!

Almeda Abazi thyen “mitin” e shtatzënisë! Ndryshon tërësisht look dhe duket thjesht wow!
March 25
19:37 2019

Shumë prej jush ndoshta e kanë dëgjuar nga më të vjetrit se nuk është e këshillushme që gratë shtatzëna të lyejnë flokët e tyre gjatë pritjes së ëmbël.

Shumëkush beson në këto fjalë e të tjerë i lënë pas këto besëtytni e mundohen të bëjnë gjithçka për ty ndjerë mirë.

Në këtë grupin e fundit bën pjesë edhe bukuroshja Almeda Abazi.

Brenda pak javësh Almeda do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

E kur ditët afrohen gjithnjë e më shumë Almeda vendos të ndryshojë tërësisht look.

Pak më parë ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon se ka lyer flokët e saj në biond dhe i ka prerë me baluke.

E kemi thënë se Almedës nga shtatzënia i ka rënë një nur ama me këtë ndryshim shkvlqen akoma edhe më shumë!/Blitz.al/

Komento
Shperndaje