Blitz

 Breaking News

Alketa Vejsiu braktis Tv Klan për Italinë?

Alketa Vejsiu braktis Tv Klan për Italinë?
February 11
16:35 2020

Me vajtjen e Alketa Vejsiut në Sanremo, me të drejtë, mediat menduan dhe aluduan se së shpejti Alketën do t’a shohim në mediat italiane si prezantuese.

 

E ftuar mbrëmjen e djeshme në “Opinion”, përballë Fevziut Alketa i sqaroi të gjitha!

Ajo u shpreh se pavarësisht të gjithave nuk do ta lërë kurrë Shqipërinë. “Kanë ardhur shumë oferta por nuk do ta lë asnjëherë Shqipërinë, kam projekte shumë të bukura këtu. Nëse do të jetë një ofertë që ia vlen do ta shoh por vendin tim nuk e lë”, u shpreh ajo.

Share