Blitz

 Breaking News

Aleks Seitaj tregon propozimin më të çuditshëm që i kanë bërë njerëzit: Më ofruan lekë për Veziren!

Aleks Seitaj tregon propozimin më të çuditshëm që i kanë bërë njerëzit: Më ofruan lekë për Veziren!
December 10
10:10 2019

Aleks Seitaj ka qenë i ftuar në “ThumbON” këtë të dielë në banakun e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut u ka folur për eksperiencën e tij në fushën e aktrimit dhe rolin e tij më të njohur si Vezirja.
Dy moderatoret e kanë pyetur:
Për shkak të Vezires të kanë paragjykuar për seksualitetin tënd?
Aleks Seitaj: Po, por arrin një moment që s’të bën më përshtypje sepse të vlerësojnë njerëzit e tu më të afërt, e justifikon llogaria bankare. As më ngre as më ul se Maqoja thotë një gjë të tillë. Pastaj unë këtë nuk e marr aspak [ër ofendim. më shumë do ofendohesha po të më thoshte ai Aleksi është rob injorat, i trashë. Zakonisht ata që çojnë mesazhe të tilla janë ata që flirtojnë në inbox-in tim.
Njerëz që ngatërrojnë me Veziren dhe çojan mesazhe ka plot, djem dhe vajza. Deri diku e kuptojnë faktinn që është thjesht personazh, një iluzion për ekranin.
Aulona Musta: Po ndonjë e dashur që të ka thënë”Vishu pak si Vezirja”.
Aleks Seitaj: Jo do ishte e çuditshme.
Fatma HAxhialiu: Ndonjë që të ka ofruar lekë që të evsh tek çifti i tyre si Vezirja?
Aleks Seitaj: Një mesazh që mua më bëri em ulçer në stomak ishte kur dikush më shkruante do të jap sa lekë të duash vetëm që Vezirja të vijë njëherë dhe të më rrahë njëherë keq fare.
/Blitz.al/

Share