Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Alban Skënderaj bashkon sërish forcat me një reper

Alban Skënderaj bashkon sërish forcat me një reper
May 03
20:19 2016

Këngëtari i shumëpëlqyer Alban Skënderaj po përgatitet të lançojë këngën e tij më të re.

Pas suksesit të arritur me këngën “Unë dhe ti”, vetëm 2 muaj nga data e publikimit, këngëtari ka bashkuar forcat me reperin e talentuar kosovar, Elinel.

Mesa duket, këtë herë Albani ka eksperimentuar sërish, pas hiteve të realizuara me Young Zerka dhe Capital T.

Kënga e kësaj dysheje pritet të dalë së shpejti, sapo të kalohet “pengesa” e gjetjes së një titulli të përshtatshëm.

Shperndaje