Blitz

 Breaking News

Aksidentohet presidenti i klubit të njohur shqiptar, përplasen 4 automjete

Aksidentohet presidenti i klubit të njohur shqiptar, përplasen 4 automjete
November 16
10:32 2019

Presidenti i klubit të futbollit Skënderbeu, Ardjan Takaj dhe bashkëshortja e tij janë përfshirë në aksident mëngjesin e sotëm gjatë kohës që po udhëtonin nga Tirana drejt Durrësit.

Makina e tyre është përplasur me 3 automjete të tjera.

Për fat të mirë janë shkaktuar vetëm dëme materiale, ndërsa nuk ka asnjë të lënduar.

Ndërkohë, policia ka pastruar zonën dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Burimi: Newsbomb

Share