Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Adelina Ismaili trazon “ujërat”: Diçka ndryshe po vjen!

Adelina Ismaili trazon “ujërat”: Diçka ndryshe po vjen!
May 18
21:58 2018

Pas shumë vitesh mungesë në vëmendjen e mediave e publikut në Kosovë e Shqipëri, Adelina Ismaili u rikthye vitin e kaluar pas lindjes në tubimin elektoral në Gjilan, në një intervistë ekskluzive për Thumb, në serialin “O Sa Mirë” dhe në Festivalin e Këngës në RTSH.

Po a mund të mendohet një Adelinë pa muzikë?

Në rrjetin e saj social Facebook e në komunitetin e saj të fansave Adelina ka postuar një video që është teaseri i këngës së saj më të re.
Në video shihet këngëtarja me kurriz ndërkohë qe mund të lexohen edhe titrat ngacmuese.

“T’iqa” titullohet projekti më i fundit që pritet të vijë pas më shumë se 6 viteve mungesë.

Duket se Adelina dhe skuadra e saj do të trazojnë ujërat e shoëbizzit tonë. /Blitz.al/

T’iqe is coming…

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Komento
Shperndaje