Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Adele siç nuk e keni parë kurrë

Adele siç nuk e keni parë kurrë
March 22
15:56 2016

Edhe pse shumë e quajnë Adelen thjesht një këngëtare, ajo ka treguar se është e përbashkëta e performuesve dhe këngëtarëve.

Javën e kaluar ajo ngjiti një çift të sapofejuar në skenë; disa ditë më parë u bë pjesë e selfie-s së një fanseje dhe mbrëmë bëri twerk. E dimë që është paksa e vështirë për t’u besuar, por Adele bën twerk.

“Mendoj se sapo bëra twerk”, – tha këngëtarja e “Hello”. “Nuk mund ta bëj mirë se i gjithë trupi duhet të lëvizë”.

Më pas shtoi: “Të pasmet e mia janë të mëdha, mund të më thyejnë kurrizin”.

 

 

Etiketimet
Shperndaje