Blitz

 Breaking News

A është dikush në jetën e Eneda Tarifës? Ja e vërteta

A është dikush në jetën e Eneda Tarifës? Ja e vërteta
November 17
22:54 2019

Prej disa kohësh, Eneda Tarifa po shijon beqarinë dhe duket se kjo po i pëlqen. Gjatë intervistës së saj në emisionin “Thumb On” në RTV Ora, këngëtarja tregoi publikisht nëse ka dikë në jetën e saj.

Eneda Tarifa: Jo. Nuk dua njeri për momentin në jetën time.

Ndër të tjera, artistja foli edhe për marrëdhëniet me ish-bashkëshortin.

Eneda Tarifa: Marrëdhënia jonë është tepër e mirë shoqërore. Kujdesemi për vajzën në mënyrë të barabartë dhe sigurisht në eventet e saj më të rëndësishme ne jemi atje që të dy.

Share