Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

20 vjet “Opinion”, Fevziu dhe Lame sqarojnë për herë të parë momentin e “Pushoooo!”

20 vjet “Opinion”, Fevziu dhe Lame sqarojnë për herë të parë momentin e “Pushoooo!”
September 07
17:14 2017

Nuk besojmë se ka njeri që nuk e ka parë momentin e debatit mes moderatorit Blendi Fevziu dhe Artan Lames. Sot në maratonën e 20- vjetorit të “Opinion”, Fevziu e ka ftuar Lamen dhe të dy kanë qeshur kur kanë parë momentin e debatit mes tyre.

 

Fevziu: Si ka mundësi që nuk pushon o zotëri?

Lame: Sepse unë i besoj ato që them Fevzi. Të ka rastisur ndonjëherë që unë pas emisionit të flas butë, jam po i njëjti si në transmetim “live”.

Më pas të dy miqtë i kanë dhuruar njëri-tjetrit dhurata në këtë ditë të shënuar, Lame i ka dhuruar Fevziut dy shpata të shekujve 15-16 (jataganë), ndërkohë që Fevziu i ka dhuruar një skulpturë të Skënderbeut.

/Blitz.al

Komento
Shperndaje