Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

10 artistët që janë zhveshur në videoklipet e tyre

April 05
18:11 2016

MICHAEL JACKSON – YOU ARE NOT ALONE

MICHAEL JACKSON – YOU ARE NOT ALONE
Picture 1 of 10

Videoklipi i publikuar në vitin 1995, tregon mbretin e pop-it përkrah gruas së tij pa rroba dhe në momente vërtet intime.

Ka mënyra të ndryshme për të tërhequr vëmendjen në një videoklip dhe një nga këto mënyra është edhe zhveshja. Këtë “armë” e kanë përdorur një numër i madh artistësh ndërkombëtarë, që kanë arritur të tërheqin goxha vëmendje, paçka se këngët mund të mos kenë qenë aq cilësore. Klikoni galerinë më poshtë.

Komento