Blitz | Kliko dhe Informohu

Thuhet se POOOR...

Marrëdhënia ”bashkësherr” e Fiorit me të shoqin, moderatorja zbulon çmendurinë: I kam dërguar njëherë 118 mesazhe dhe ja çfarë më bëri ai!

    Marrëdhënia ”bashkësherr” e Fiorit me të shoqin, moderatorja zbulon çmendurinë: I kam dërguar njëherë 118 mesazhe dhe ja çfarë më bëri ai!

  Fiori Dardha dhe Rozana Radi, dy moderatoret e “Boom” kanë qenë të ftuara në emisionin “Thumb” ku kanë rrëfyer detaje nga jeta profesionale dhe personale. Fiori ka zbuluar se

Lexo me Shume

Bleona Qereti kalon natën më magjike duke kënduar krah grupit legjendar në Los Angeles!

    Bleona Qereti kalon natën më magjike duke kënduar krah grupit legjendar në Los Angeles!

Le të themi se për Bleonën, e djeshmja do të jetë nata më e paharrueshme pasi në Los Angeles ajo ka kënduar krah grupit legjendar Gipsy Kings. Për të gjithë

Lexo me Shume

Nora Istrefi zgjedh shofere dhe truprojë të gjinisë femër për arsyen më të thjeshtë!

    Nora Istrefi zgjedh shofere dhe truprojë të gjinisë femër për arsyen më të thjeshtë!

Edhe në Shqipëri si në vendet e zhvilluara të botës, aktiviteti i ngjeshur që kanë artistët i bën që të perfeksionojnë sigurinë e tyre, sidomos kur bëhet fjalë për këngëtarë

Lexo me Shume

Përfundon “Shiko kush Luan”, fjalën e fundit e thotë Luana: Emisioni më i vështirë që kam bërë por ia dola!

    Përfundon “Shiko kush Luan”, fjalën e fundit e thotë Luana: Emisioni më i vështirë që kam bërë por ia dola!

Të shtunën e kaluar u trasmetua puntata e fundit e programit “Shiko kush Luan”. Sezoni i parë mund të themi se ka qenê i suksesshëm jo vetëm për televizionin por

Lexo me Shume

Ndërkohë që të gjithë flasin për ardhjen e Rita Orës, surprizën e pavarësisë e bëri Ledri Vula

    Ndërkohë që të gjithë flasin për ardhjen e Rita Orës, surprizën e pavarësisë e bëri Ledri Vula

Kudo po flitet për festën e madhe që do tê organizohet në Kosovë me rastin e 10-vjetorit të pavarësisë. Shqiptarët janë bërë gati të presin në Prishtinë për të kënduar

Lexo me Shume

Eno Popi rrëfen emocionet kur zbuloi se do të bëhej baba: U hutova, u gëzova dhe u tremba njëkohësisht

    Eno Popi rrëfen emocionet kur zbuloi se do të bëhej baba: U hutova, u gëzova dhe u tremba njëkohësisht

Eno Popi mund të themi se aktualisht është futur në një stad tjetër të jetës, në pritje për t’u bërë baba. Pak muaj më parë, gjatë festive të fundvitit, aid

Lexo me Shume

Bujar Asqeriu përballet me Kumbaron: Artisti merret me halenë kur duhet të merret me artin. Përse i merr lekët ti?

    Bujar Asqeriu përballet me Kumbaron: Artisti merret me halenë kur duhet të merret me artin. Përse i merr lekët ti?

Një përfaqësi e artistëve kanë zhvilluar një takim  në zyrën e ministres së Kulturës, Mirela Kumbaro sot. Bujar Asqeriu ia ka numëruar përballë në tavolinë ministres Kumbaro mungesat që ka

Lexo me Shume

“Unë ndiqja ëndrrat e babit, Londoni po bën të njëjtën gjë” – Sara Hoxha emocionon me foton që ndan me të gjithë

    “Unë ndiqja ëndrrat e babit, Londoni po bën të njëjtën gjë” – Sara Hoxha emocionon me foton që ndan me të gjithë

Mund ta keni marrë vesh besojmë nga postimet në rrjete sociale se Top Albania Radio feston nesër 20 vjetorin e daljes për herë të parë në transmetim. E kush më

Lexo me Shume

10 sekrete të “Sex and the city” që nuk i dinit më parë

    10 sekrete të “Sex and the city” që nuk i dinit më parë

  Kanë kaluar 12 vite të gjatë që kur ka mbaruar “Sex & the city”, por ne kemi akoma kaq

Lexo me Shume

Kaq ditë pas sherrit me “On Records”, Mozzik nuk i kursen sërish “thumbat” në mes te koncertit!

    Kaq ditë pas sherrit me “On Records”, Mozzik nuk i kursen sërish “thumbat” në mes te koncertit!

Largimi i Mozzik dhe Getinjo nga “On Records” u kategorixua si ‘sherr’ nga të gjithë mediat pasi pati akuza dhe

Lexo me Shume

Liberta Spahiu bëhet zëri ynë! Thumbon të gjitha vajzat interesaxhie dhe fallco

    Liberta Spahiu bëhet zëri ynë! Thumbon të gjitha vajzat interesaxhie dhe fallco

Liberta Spahiu është një nga moderatoret më të dashura në trevat shqiptare. Gjithnjë është vlerësuar për seriozitetin e saj jo

Lexo me Shume

Mënyra se si Stresi e thërret partneren e tij tregon se gjërat mes tyre kanë përparuar…

    Mënyra se si Stresi e thërret partneren e tij tregon se gjërat mes tyre kanë përparuar…

Kohët e fundit Stresi ka qenë gjithnjë e më i hapur me mediat përsa i përket jetës private. Ai ka

Lexo me Shume

Një film për Princ Harryn dhe Meghan Markle, zbulohen aktorët që do të jenë në rolet e tyre

    Një film për Princ Harryn dhe Meghan Markle, zbulohen aktorët që do të jenë në rolet e tyre

Princi Harry dhe Meghan Markle janë për momentin çifti më i përfolur. Ata pasi shpallën fejesën 3 muaj më parë

Lexo me Shume

Ish-banorja e Big Brother bëhet nënë për herë të dytë!

Ish-banorja e Big Brother bëhet nënë për herë të dytë!

Të gjithëve ju kujtohet ish-banorja e “Big Brother 6”, Eldora Koçi, e cila preku të gjithë shqiptarët me historinë e

Lexo me Shume

(Foto) Brenda fabrikës ku prodhohen kukullat e seksit. Më shumë të punësuar meshkuj dhe pensionistë

    (Foto) Brenda fabrikës ku prodhohen kukullat e seksit. Më shumë të punësuar meshkuj dhe pensionistë

Keni qenë ndonjëherë kurioz të dini se ku prodhohen kukullat e seksit? Saktësisht i gjithë procesi i prodhimi të tyre

Lexo me Shume

10 vjet pavarësi, Rita Ora nuk ka pranuar të paguhet për të kënduar në Kosovë

    10 vjet pavarësi, Rita Ora nuk ka pranuar të paguhet për të kënduar në Kosovë

Këtë 17 shkurt Kosova feston 10 vjet pavarësi dhe festës do i bashkohet edhe një nga kiëngëtaret shqiptare jmë të

Lexo me Shume

(Intervistë) Rrëfehet ish vajza eskortë që shkoi me 1000 burra: “Vajzat eskortë provojnë gjithçka por jo luks!”

  Një ish punonjëse seksi, ka bërë një rrëfim mbreslënës për “The Independent”, duke folur pa doreza dhe me sinqeritet

Lexo me Shume

(Video) Si asnjëherë më parë, Ledri Vula këndon “Nën një portokalle” dhe na kënaqi të gjithëve!

    (Video) Si asnjëherë më parë, Ledri Vula këndon “Nën një portokalle” dhe na kënaqi të gjithëve!

  Mbrëmjen e djeshme Ledri Vula ka dhënë një koncert në Tiranë, e pasi ka mbaruar ka festuar në shoqërinë

Lexo me Shume

Berisha në “Zonë e Lirë”: Fletëthirrja e Shkëlzenit tërësisht politike

    Berisha në “Zonë e Lirë”: Fletëthirrja e Shkëlzenit tërësisht politike

Shkëlzen Berisha u thirr nga  Prokuroria vetëm një ditë para protestës, për të dëshmuar mbi çështjen ÇEZ, dhe Sali Berisha

Lexo me Shume

Habit Stresi: Telenovelat turke më mësojnë marrëdhënien nuse-vjehrrë. Po bëhem gati për martesën time

    Habit Stresi: Telenovelat turke më mësojnë marrëdhënien nuse-vjehrrë. Po bëhem gati për martesën time

Kushdo që e ndjek në Instagram e di se Stresi është fans i telenovelave turke. I ftuar dje rek “Rudina”

Lexo me Shume

Transgjinorja hedh në gjyq Ministrinë e Drejtësisë pasi e dërguan në burgun e burrave: “Unë s’jam burrë, po më diskriminojnë!”

    Transgjinorja hedh në gjyq Ministrinë e Drejtësisë pasi e dërguan në burgun e burrave: “Unë s’jam burrë, po më diskriminojnë!”

Një transgjinore, pra një vajzë që dikur ka qenë djalë por tashmë ka ndryshuar seksin dhe gjininë, është aktualisht duke hedhur në gjyq Ministrinë e Drejtësisë në Londër, sepse për

Lexo me Shume