Blitz

 Breaking News

Tayna i përgjigjet Mustafa Nanos?

Tayna i përgjigjet Mustafa Nanos?
November 06
16:25 2019

Pasi monologu i analistit Mustafa Nano bëri xhiron e mediave sot lidhur me tekstet e këngëve shqiptare, mes tyre edhe Tayna, kjo e fundit mesa duket ka reaguar në mënyrë fine (nëse nuk e kemi gabim) si fillim, nëse ende nuk je update-uar me monologun e Nanos, lexo këtu: http://blitz.al/showblitz/rreth-e-rrotull/tjeter-sherr-ne-show-bizz-muc-nano-per-taynen-dhe-dafinen-shtiren-si-lesbike/

Tayna ka publikuar disa foto nga fëmijëria, ku tregon se që e vogël ka kënduar dhe kërcyer, detaje pas të cilave u kap Nano me Taynën në monologun e tij.

Përfundimi, Taynës nuk i bëjnë përshtypje kritikat e Nanos!

 

Share