Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zyrtarisht të fejuar! Mimoza Shkodra na tregon unazën e ka një dedikim për Seldin

Zyrtarisht të fejuar! Mimoza Shkodra na tregon unazën e ka një dedikim për Seldin
October 21
09:41 2017

Ditën e djeshme Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre në fejesë. Pak kohë më parë çifti krijoi një lidhje dhe kurorëzimi i saj ishte paksa i shpejtë, por kjo nuk i pengon ata të tregojnë hapur dashurinë.

Pas fotove të fejesës, Mimoza ka publikuar në Instagram edhe një foto të unazave, duke na treguar se tashmë çdo gjë është zyrtarizuar ashtu siç e do zakoni. Përbri kësaj fotoje ajo shkruan: “ Të dua Seldi Qalliu”.

Sigurisht që në të nuk kanë munguar komentet e urimet nga miqtë, të afërmit e dashamirësit. Epo e ne nuk na mbetet gjë tjetër për të thënë tani veç se: Urime!/Blitz.al/

Komento
Shperndaje