Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Zonë e Lirë” sërish me një Sofi të re

June 17
21:35 2016

“Zonë e Lirë” këtë mbrëmje ka nisur sërish me një fytyrë të re.

Sapo ishim mësuar me Sofinë e re, Andonia Dobi, kur këtë të premte ajo nuk ka qenë prezente në fillimin e emisionit. Në vend të saj është shfaqur nën rolin e Sofisë, balerina e televizionit Klan, Albana Dapi. Nuk dihet ende nëse ky është një largim i përkohshëm nga ana e Andonias. Mbetet për tu parë në mbrëmjet e ardhshme se si do të vijojë “kriza e Sofisë”.

Shperndaje