Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zhvishen më në fund edhe princeshat e Disney-t!

Zhvishen më në fund edhe princeshat e Disney-t!
March 16
18:05 2017

Kohët e fundit i kemi parë princeshat e filmave të njohur të Disney-t në versione të ndryshme. Qoftë si vajza të përgjumura, si vajza të epokës moderne etj., por kurrë të zhveshura.

Këtë herë “Cosmopolitan” ka vendosur t’i shfaqë princeshat me bikini, duke qenë se edhe pak javë na ndajnë nga nisja zyrtare e stinës së verës.

Më poshtë do t’ju tregojmë se si duken princeshat e përrallave me rroba banje./Blitz.al/

 

 

 

Komento
Shperndaje