Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zgjidhet misteri i fotos lejla të Elvana Gjatës

Zgjidhet misteri i fotos lejla të Elvana Gjatës
August 19
16:25 2016

Nuk mund të mos vihej re se fotoja ngjyrë lejla po “pushtonte” rrjetet sociale. Flori Mumajesi, Capital T, 2 po 2, dhe Andy Gramm kanë postuar para pak minutash të njëjtën foto ngjyrë lejla që postoi edhe Elvana Gjata.

Duket se misteri i fotos u zgjidh! Fotoja ngjyrë lejla nënkupton një bashkëpunim midis Elvanës dhe Capital T.  Së shpejti ata do të sjellin këngën e tyre më të re.

Se çfarë lidhjeje ka ngjyra lejla me këngën do ta kuptojmë pas lançimit të klipit./Blitz.al/

Komento
Shperndaje