Blitz

 Breaking News

Zemra mal: Bebe Rexha dhe Rita Ora dhurojnë një puthje në buzë sepse janë “shoqe të ngushta nga Shqipëria!”

Zemra mal: Bebe Rexha dhe Rita Ora dhurojnë një puthje në buzë sepse janë “shoqe të ngushta nga Shqipëria!”
January 24
11:12 2018

Që ne jemi krenarë për të gjithë ato talente shqiptare që po korrin sukses nëpër botë, kjo është pak por e sigurtë.

Rita Ora dhe Bebe Rexha janë vetëm dy nga vajzat që çdo vit e më tepër janë duke ngjitur të sigurta pozicionet e tyre në arenën ndërkombëtare të muzikës dhe kur ato bëhen bashkë ne nuk na ngelet gjë tjetër veçse të na bëhet zemra mal.

Ka qenë Bebe ajo që ka postuar një foto në Instagram teksa është duke puthur në buzë Ritën dhe si diçiturë ka shkruar: “Shoqe të ngushta” – duke vendosur përbri edhe flamurin shqiptar.

A mund të ishim më të kënaqur se kaq ne shqiptarët? Mezi po presim ndonjë bashkëpunim muzikor mes tyre, se me shumë mundësi e kanë në plan vajzat duke qenë se janë mike të mira! /Blitz.al/

 

Share