Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zbuloni vendin përrallor ku Michael Daglas propozon Catherine Zeta Jones

Zbuloni vendin përrallor ku Michael Daglas propozon Catherine Zeta Jones
March 17
10:48 2016

 

Një udhëtim romantik në borë  e ka kthyer pas në kohë ciftin Catherinë-Michael. Nëpërmjet një postimi në rrjetin Instagram, Catherinë shkruan” 16 vjet më parë, ky është vendi ku burri im më propozoi” ku ajo ka postuar një foto të ciftit të lumtur me një pamje piktoreskte  të malit Rocky.  Cifti vazhdon të ndajë foto  ku duket se nga dashuria e tyre ka shpërthyer  dhe dielli mbi malet me borë. Martesa e tyre ka qënë e fortë, edhe pse cifti ka bërë një pauzë të shkurtër  në vitin 2013, ku më pas janë ribashkuar përsëri. Daglas ka pohuar se:  Mendoj se martesa  është  me momente-momente. Për mua Dashuri do të thotë, pa dashur ta banalizoj, të ushqesh njeri-tjetrin,  komunikim i mirë, ushqim i mirë, fëmijë të mbarë, pra një kombinim i mirë i të gjithë këtyre elementëve.

Komento
Shperndaje

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment