Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zbuloni të përbashktën e Rita Orës dhe Bebe Rexhës në sfilatën e Victoria’s Secret dhe jo nuk janë flokët!

Zbuloni të përbashktën e Rita Orës dhe Bebe Rexhës në sfilatën e Victoria’s Secret dhe jo nuk janë flokët!
November 09
13:02 2018

Mbrëmjen e djeshme në sfilatën e Victoria Secret kanë marrë pjesë këngëtaret me origjinë shqiptare Bebe Rexha dhe Rita Ora. Vajzat kanë zgjedhur veshje ekstravagante, me të cilat kanë arritur të tërheqin menjëherë vëmendjen e publikut.

Të dyja vajzat ksihin zgjedhur të vishnin çizme mbi gju, gjë e cila ishte dhe e përbashkëta e tyre në këtë event. Veç kësaj nga videot e publikuara në Instagram, pamë se në performancat e tyre, këngëtaret kishin përfshirë edhe modelet.

Rikujtojmë se kjo sfilatë është quajtur si sfilata e vitit!/Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje