Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zbulohet se cili këngëtar do të kendojë në dasmën e Princ Harry dhe Meghan Markle

Zbulohet se cili këngëtar do të kendojë në dasmën e Princ Harry dhe Meghan Markle
February 14
16:12 2018

Ed Sheeran e ka shprehur dëshirën e tij dhe ka treguar interes edhe pak kohë më parë për të përformuar në dasmën e princit Harry me Meghan Markle, dhe duket se ai do ta bëjë këtë ëndërr realitet.

Mediat e huaja kan shkruar se Ed i është kërkuar të marrë pjesë në dasmën e cila do të mbahet në maj të këtij viti. Sipas US Weekly, këngëtari i hiteve të njohura është kontaktuar nga vetë princi Harry për të festuar  ditën e tyre të madhe.

Një burim për revistën e njohur ka shpjeguar se :“Princi Harry i ka kërkuar Ed Sheeran vetë personalisht që të përformojë në dasmën e tij. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje