Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zbulohet e vërteta e sherrit të Rihannës dhe të dashurit të saj në Meksikë!

Zbulohet e vërteta e sherrit të Rihannës dhe të dashurit të saj në Meksikë!
July 12
08:35 2018

Pak ditë më parë në rrjetet sociale dhe në mediat online u publikuan disa foto të Rihannas dhe të dashurit të saj Hassan Jameel, të cilët shfaqeshin duke u zënë e duke debatuar.

Fotot ishin shkrepur në resortin ku Riri dhe Hassan po shijojnë pushimet në Meksikë.

Teksa një rrjet i tërë u trazua, Rihanna zgjodhi të na tregonte në Instagram pse po debatonin të dy…

Ajo kë shpërndarë një foto ku shfaqet një luaneshë duk hungërirë përballë një luani. “Kur ti mendon se di më shumë se unë për futbollin”, – shkruan këngëtarja e njohur.

Duket se  i gjithë sherri paska qenë për Botërorin “Rusi 2018” dhe asgjë për t’u shqetësuar. /Blitz.al/

 

when u think u know more bout soccer 😼💪🏿 #worldcup2018

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Komento
Shperndaje