Blitz

 Breaking News

Zbulohet data e dasmës së Jonida Vokshit. Moderatorja i jep fund beqarisë brenda pak ditësh

Zbulohet data e dasmës së Jonida Vokshit. Moderatorja i jep fund beqarisë brenda pak ditësh
September 09
18:13 2019

Prej kohësh dihej se Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi do kurorëzojnë në muajin shtator dashurinë e tyre në martesë.

Prej kohësh në rrethin shoqëror janê shpërndarë ftesat në formën e një guaske që mirëprisnin në dasmën e çiftit të afërmit dhe miqtë e tyre më të mirë.

Pikërisht detaji i guaskës të shtyn të mendosh se ceremonia ndoshta do të mbahej në bregdet por ende nuk është zbuluar.

Ajo që dihet është data. Sipas Iconstyle, Jonida dhe Besniku do i japin fund beqarisë më 14 shtator.

Çifti pas dasme ka vendosur të jetojë në Kosovë.

 

Share