Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zbulohet çifit më i ri në Hollywood: 10 vite diferencë më njëri-tjetrin!

May 30
15:47 2018

 

Çiftet që kanë diferencë të madhe moshe mes partnerëve nuk janë diçka e panjohur në Hollywood… një nga rastet është edhe JLo apo Madonna.

Së fundmi, burime të ndryshme për US Magazine  kanë treguar se këngëtari i ri Nick Jonas, njëkohësisht edhe ish-pjesëtar i grupit Jonas Brothar është në një lidhje me aktoren e njohur, Priyanka Chopra.

Fillimisht, thashethemet nisën kur të dy u panë duka kaluar kohë bashkë në “Memorial Day” dhe më pas u panë në koncertin “Beauty and the Beast Live” në Hollywood, në 25 maj.

Më pas, Nick dhe Priyanka u panë në ndeshjen e basketbollit të Dodgers në Los Angeles ndërkohë në një intervistë për Jimmy Kimmel, e pyetur për një lidhje të mundshme mes të dyve aktorja u skuq dhe refuzoi të fliste.

Aktorja e Quantico është 35 vjeçe ndërkohë që këngëtari është 25, pra me një diferencë prej 10 vitesh mes të dyve.

Epo, urime! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje