Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zbulohet arsyeja përse Irina Shayk qau gjatë finales së tenisit

Zbulohet arsyeja përse Irina Shayk qau gjatë finales së tenisit
July 12
19:53 2016

Irina Shayk  dhe i dashuri i saj Bradley Cooper kanë ndjekur lojën e tenisit në Wimbledon, ditën e diel.  Modelja është parë duke qarë dhe u përfol shumë fakti, që shkaku i lotëve ishte një debat me partnerin e saj (lexo këtu)

Por në të vërtetë nuk ka qenë kjo arsyeja. Sipas burimeve të afërta të çiftit, ata kanë qenë duke parë ndeshjen,  ndërkohë që Irina nuk është ndjerë mirë për shkak të alergjisë. Ajo  ka qenë duke kërkuar për një ilaç kundër alergjisë dhe jo duke debatuar.

Kështu që, fansa të çiftit qetësohuni, shkaku i lotëve të modeles nuk ka qenë Bradley por thjesht alergjia.

1468336265-syn-mar-1468333157-syn-elm-1468330122-bradley-cooper-irina-shayk-fight-allergies-3

 

Etiketimet
Vip
Shperndaje