Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

 Zbulohen prezantuesit e Miss Shqipëria 2018-të, 3 emra të njohur të televizionit

 Zbulohen prezantuesit e Miss Shqipëria 2018-të, 3 emra të njohur të televizionit
June 06
10:49 2018

Tashmë është çdo gjë gati dhe sonte në mbrëmje nis Miss Shqipëria 2018-të. Është një ndër edicionet e veçanta sepse janë plot 20 vite që nga edicioni i parë i këtij konkursi bukurie.

Ka disa ditë që ka nisur edhe prezantimi i konkurenteve dhe  me 10 do të zhvillohet finalja e parë. Në natën e parë do të rikurorzohen fitueset ndër vite të bukurisë shqiptare, ndërsa në datën 11 qershor do të kurorëzohet fituesja e 20-të e këtij konkursi.

Tashmë janë zbuluar edhe prezantuesit e natës finale dhe bëhët fjalë për moderatoren e njohur Jonida Shehu dhe dy aktorët e humirt në Al Pazar, Donald dhe Romeo Veshaj.

/Blitz.al/

/Blitz.al/

 

 

Share