Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zbulohen konkurentët e parë të “Kënga Magjike”

Zbulohen konkurentët e parë të “Kënga Magjike”
September 24
18:53 2017

Së shpejti në ekranin e Tv Klan do të fillojë festivali i përvitshëm “Kënga Magjike”, ku marrin pjesë këngëtarë të rinj dhe profesionistë. Prej tetorit, çdo të dielë do të mund të mund të dëgjoni artistët pjesëmarrës tek E diela Shqiptare, teksa prezantojnë këngët e tyre.

Ndërkohë që pasditen e sotme, një nga konkurentët e rinj ka qenë i ftuar në këtë emision, bëhet fjalë pikërisht për Florian Nazifin. Burime për Blitz.al kanë rrëfyer se Florian Nazifi këtë vit do të konkurojë me një duet me këngëtaren e njohur Rovena Dilo.

Imazh i ngjashëm

Rezultate imazhesh për rovena dilo

Flori dhe Rovena duket se kanë vendosur të surprizojnë publikun duke u shfaqur së bashku në këtë festival./Blitz.al/

Komento
Shperndaje