Blitz

 Breaking News

Zayn Malik ndahet nga Gigi Hadid?!

Zayn Malik ndahet nga Gigi Hadid?!
May 26
17:00 2016

Zayn Malik ndahet nga Gigi Hadid?!

Sipas zërave që qarkullojnë së fundmi çifti nuk është më bashkë.
E pra, s’na mbetet gjë tjetër veçse të harrojmë krahët robotikë apo shikimet romantike që shkëmbyen sëbashku në tapetin e kuq të “MET Gala”.

“Zayn vendosi të largohet prej saj 2 javë pas ditëlindjes së 21-të të Gigi-t. U ulën bashkë për drekë dhe i shpjegoi të gjitha arsyet e veta!” – deklaron e përjavshmja “Life & Style Magazine”.

Një rrufe në qiell të hapur kjo për Gigi Hadid, e cila është lënduar shumë nga kjo histori, të cilën nuk e mendonte të mbyllej kaq shpejt!

Tags
Share