Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zayn Malik: Ja arsyeja e vërtetë pse ika nga “One Direction”

Zayn Malik: Ja arsyeja e vërtetë pse ika nga “One Direction”
October 14
13:13 2016

Zayn Malik ka treguar arsyet se pse e la “One Direction”. Fillimisht ai nuk dëshironte të ishte nën presion për zgjedhjet e tij. Drejtuesit e grupit nuk ishin dakord që ai flinte shumë dhe arsyeja kryesore është se nuk lejohej të këndonte për seksin.

“Pasi ika nga grupi fillova të bëja muzikën që më pëlqen. Çdo këngë ka një histori dhe një përmbajtje me një kuptim të caktuar, sepse unë nuk mund të këndoj tekste pa kuptim”,- ka thënë këngëtari.

Zayn mendon se ka bërë zgjedhjen më të mirë në karrierën e tij, duke u prezantuar si solo./Blitz.al/

Shperndaje