Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Zajmina Vasjari ka një kërkesë për Babagjyshin

Zajmina Vasjari ka një kërkesë për Babagjyshin
December 18
17:04 2016

Para pak minutash, Zajmina Vasjari ka publikuar një foto në Instagram, ku shihet e veshur me velvet të kuq pranë pemës së Vitit të Ri.

Zajmina me këtë veshje dhe kapuçin në kokë duket si një “Babagjyshe seksi”, por mesa duket qëllimi i saj nuk është vetëm ky. Me realizimin e kësaj fotoje, Zai tregon se ka një kërkesë të veçantë për Babagjyshin.

Ajo nuk kërkon as lodra, as veshje, por këtë vit kërkon si dhuratë kartën e kreditit të Babagjyshit.

“I dashur Babagjysh, vetëm më vendos kartën tënde të kreditit poshtë pemës”,- shkruan këngëtarja te kjo foto./Blitz.al/

zajm

Share